Svet-Stranek.cz
Čistá krystalická stolní sůl - Koupelová sůl a solné mýdlo - SOLANKA léčebné účinky soli

ENERGETICKÉ KRYSTALY:Čistá krystalická stolní sůl - Koupelová sůl a solné mýdlo - SOLANKA léčebné účinky soli

ENERGETICKÉ KRYSTALY

KRÁLOVSKÁ nebo DIAMANTOVÁ SŮL

Hality jsou drahokamy mezi Himálajskými solemi, plně průhledné a se zřetelnou krystalickou strukturou.

Už více jak 3000 let se v Asii používají k léčení. Nesou obrovské množství „buněčných informací“. Hality mají vysokou schopnost ničit cizorodé látky v těle. Jsou velkým, člověku dostupným zdrojem bioenergie.

Jejich největší předností není přítomnost minerálů, ale vysoký stupeň krystalického uspořádání, který vznikal po miliony let za velmi specifických přírodních podmínek. Proto jsou přirovnávány k diamantům mezi solemi. Prostřednictvím své krystalické mřížky mohou dobře procházet buněčnými tkáněmi. Dojde-li k poničení buněčné tkáně (např. nádorové buňky), lidské tělo ztrácí v jejich okolí svoji uspořádanou buněčnou vodu. Hality v sobě nesou informaci uspořádané struktury, která pomáhá v takto poškozených oblastech reinformovat buňky o jejich správné struktuře. To vede k návratu buněk, tkání a celých orgánů do jejich přirozené rovnováhy a zdraví.

Rozdíl mezi působením halitové soli a soli průmyslovo-potravinářské na lidský organismus může být přirovnán k rozdílu působení vzduchu čistě panenské přírody a znečištěného ovzduší velkoměsta.

ENERGETICKÉ KRYSTALY POUŽITÍ:

• zahřáté krystaly se přikládají na nemocná a bolavá místa na těle
• jako osobní kámen - pod polštář nebo nosit při sobě

• Hality energetické 200 g
• Hality energetické 1 kg


SOLNÉ LAMPY

Pohoří Himaláje, rozprostírající se na území států Nepál, Čína a Indie, přitahuje pozornost lidí již od nepaměti. Na jeho úpatí, na hranici oblasti Kašmíru se nachází velice vzácné až 540 mil. let staré solné ložisko. Obsah nerostu, který se těží, má léčivé účinky, což je dáno jeho složením velmi vhodným pro lidský organismus.

Solný krystal funguje jako ionizátor vzduchu a tato ionizace se při zahřátí zesiluje. Vitalizuje atmosféru stejně, jako to zažíváme v blízkosti vodopádů nebo u moře. Má tedy pozitivní účinky při dýchacích potížích (astma), potížích s oběhovým systémem, zlepšuje imunitu organismu a zpomaluje stárnutí. Proto jsou solné krystaly doporučovány experty Feng-Shui pro všechny pracovní, bytové i relaxační místnosti.

Přírodní přísady železa a manganu, zbarvují solné krystaly do nádherných žlutooranžových, červených až tmavě červených odstínů a tak vydávají harmonizující tlumené světlo. Tím navozují příjemné prostředí a působí příznivě na tělo i vědomí. Jsou velmi vhodné do ložnic, obývacích pokojů, vedle televize, do dětských pokojů a do pracoven, vedle počítače.

Naše lampy jsou překrásné, ručně opracované unikáty. Každá solná lampa je jedinečná a žádnou přesně takovou již nenajdete.

SOLNÉ LAMPY NA ČAJOVOU SVÍČKU

• Solná lampa na čaj. svíčku - MINI (cca 400 g)
• Solná lampa na čaj. svíčku - MALÁ (cca 700 g)
• Solná lampa na čaj. svíčku - STŘEDNÍ (cca 1100 g)
• Solná lampa na čaj. svíčku - VELKÁ (cca 1900 g)
• Solná lampa na čaj. svíčku tvaru KOULE (hladce opracovaná) 750-900 g

SOLNÁ LAMPA ELEKTRICKÁ

• Solná lampa elektrická - KOULE (hladce opracovaná) cca 3,5 kg


ČAKROVÉ SVÍCE

ze 100% PALMOVÉHO VOSKU
doba hoření 20 hodin (mini) a až 100 hodin velká

• MINI ČAKROVÁ SVÍCE DUHOVÁ sada 4 kusů
(s posvátným energetizujícím symbolem květiny života)

• ČAKROVÁ SVÍCE VELKÁ DUHOVÁ 1 kus
(7 čaker - sri yantra)


KVĚT ŽIVOTA - symbol posvátné egyptské geometrie

Zlatá samolepka Květ Života 1 ks
• průhledná samolepka (zlatý symbol) průměr 4 cm

UNIVERZÁLNÍ HARMONIZAČNÍ A MEDITAČNÍ SYMBOL
(zlatou samolepku možno použít např. na dno sklenice, ze které pijete vodu)