Svet-Stranek.cz
Čistá krystalická stolní sůl - Koupelová sůl a solné mýdlo - SOLANKA léčebné účinky soli

Více o jídelní soli:Čistá krystalická stolní sůl - Koupelová sůl a solné mýdlo - SOLANKA léčebné účinky soli

Více o jídelní soli

Sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi, z jiho-západních fosilií Himálaje. Tato sůl je až 540 miliónů let stará a je jedinečně panensky čistá. Je ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli. Tento přírodní pokrm je bohatý na esenciální minerály v přírodní celistvosti. Krystaly této soli vznikaly po milióny let obrovským tlakem na sobě ležících hornin, tento tlak způsobil, že její minerály a částečky jsou velmi malé, a pro tělesné buňky a tkáně jednoduše vstřebatelné. Vysoká bio-energetická hodnota soli je zajištěna velkým množstvím ryze čistých krystalů.

Z této soli lze také připravit kvalitní „krystalickou“ solanku. Solanka dodává tělu dostatek energie, aby se regenerovalo a pročišťovalo. Vhodná do salátů, polévek. Pokrmy jsou hned slané, chuť soli se časem nezvýrazní.

• vyplavuje těžké kovy (rtuť, olovo, arsen, amalgám), vodní kámen aj.
nečistoty, zesiluje vylučování živočišných bílkovin močí
• v těle vyrovnává hladinu zásad a kyselin, zlepšuje vodivost
• má schopnost rozbourávat molekulární sloučeniny
• povzbuzuje funkci žaludku, střev, látkovou výměnu, krevní oběh, zbavuje
cévy usazenin

Růžová sůl je velmi chutná a výborně osolí vaše pokrmy, ať už studené či vařené kuchyně. Je bohatá na esenciální minerály v přírodní podobě, zejména vápník, draslík, hořčík, železo, zinek, mangan, stopové množství jódu.

Halitová sůl má velmi jemnou chuť, výborně solí. Díky minimálnímu obsahu minerálních látek je bílo-křišťálově zabarvena, je energeticky silnější. Pro její vzhled a léčivé účinky se jí také říká diamantová sůl.

ZDROJ: Cereus s.r.o.
www.cereus.cz